News & Events

Post with no breadcrumbs

Інноваційна лабораторія, створена у НУБіП за сприяння компанії AgriLab активно приймає відвідувачів. Сьогодні ж cюди завітали студенти ІІІ курсу агробіологічного факультету, які зараз проходять виробничу практику. Ознайомив майбутніх агрономів та агрохіміків із можливостями, які відкриває перед ними проект AgriStart Ярослав Бойко, СЕО компанії AgriLab.

«Навчально-практичний проект AgriStart створено з метою максимального сприяння у підготовці конкурентоспроможних висококваліфікованих спеціалістів, які вміють працювати за сучасними технологіями та здатні на практиці застосовувати здобуті теоретичні знання, – зауважив Ярослав Бойко. У межах проекту розроблено програму різноманітних заходів – це і курс семінарів та майстер-класів від експертів з України, США, Канади, науково-практичні досліди з визначення ефективності впровадження елементів технологій точного землеробства, різноманітні конкурси та хакатони для підтримки і розвитку творчої ініціативи молоді, стипендії та гранти на стажування за кордоном, а також практикуми і працевлаштування у провідні агрокомпанії України».

Також Ярослав Бойко продемонстрував сучасне обладнання у інноваційній лабораторії, яку створила у стінах НУБіП компанія AgriLab. Після побаченого та почутого студенти навчального закладу ще раз переконалися, що обрали правильну професію з великими перспективами.

Author: agresearch

Добавить комментарий