22 травня компанія AgriLab і Національний університет біоресурсів та природокористування (НУБіП) презентують спільний навчальний проект «AgriStart».  Його мета – відкрити доступ студентам і викладачам аграрних спеціальностей до новітніх технологій, залучити до світових агрономічних практик, сприяти практичній реалізації у агровиробництві здобутих теоретичних знань, щоб у кінцевому результаті підготувати висококваліфікованих фахівців, конкурентоспроможних на міжнародному ринку.

«Аграрна галузь сьогодні є рушійною силою економіки України. Разом з тим, у ній відчувається гострий дефіцит кваліфікованих фахівців, – говорить Ярослав Бойко, СЕО компанії AgriLab, ініціатор проекту. Вітчизняній системі освіти не вистачає фінансових ресурсів, щоб надати студентам весь спектр можливостей, які доступні за кордоном. Теоретична підготовка випускників українських вишів – висока, але викладачам часто доводиться пояснювати теми про використання новітніх технологій в сільському господарстві, зокрема точне землеробство, на пальцях або папері. Саме тому ми вирішили створити проект «AgriStart». Першим кроком проекту стане відкриття лабораторії інновацій у Національному університеті біоресурсів та природокористування. Впевнений, що цей проект не лише допоможе вирішити кадрове питання в аграрній сфері, а й стане добрим прикладом партнерства бізнесу та освіти».

У межах проекту – курс семінарів з використання новітніх технологій в рослинництві та ефективності точного землеробства, практичні майстер-класи з провідними українськими і міжнародними агроекспертами, науково-дослідні проекти, гранти на стажування за кордоном, практикуми і працевлаштування у найкращі агрокомпанії України.

Також у програмі заходів – офіційне відкриття лабораторії інновацій у Національному університеті біоресурсів та природокористування, де буде представлене сучасне обладнання для аналізу ґрунту та технології точного землеробства.

Захід пройде 22 травня 2017 о 13:00 за адресою м.Київ, вул.Героїв Оборони, 17 (НУБіП, корпус №2).